1914 TD: KAPALI KAPILAR ARDINDAKİ KULİSLERİ BIRAKIN!

Taraftarlar Derneğimizden açıklama:

“Bugün itibariyle, takımımıza zarar vermemek adına kulübümüzle ilgili birçok konuya uzak durma ve birçok kişi ile ilişkilerimizi askıya alma kararı almış bulunmaktayız . Tabii ki bu karar meydanı boş bırakacağımız anlamına gelmenin aksine tam tersi olarak anlaşılmalıdır. Artık bazı şeylerin zamanı gelmiştir ve Altay’ın kabuk değiştirdiği gerçeği ortadadır. Kimse bugün ki durumda kulübe zarar verecek, klasikleşen kapalı kapılar ardındaki toplantılara, kulislere devam etmemelidir.
Son 10 senedeki başarısızlıklarda kimin, ne kadar payı ortadadır. Açık konuşarak ve üzülerek söylüyoruz ama BECEREMEDİNİZ . Büyük Altaylıları hep küçük düşünmeye mecbur ettiniz. Daha da kötüsü küçük düşürmeyi kendinize hak gördünüz. Personel maaşlarını aylarca ödemediniz, köfteci bir abimizin kulübe yaptığı 1000 liralık yardımla gurur duymamızı istediniz, bunu gazetelere servis ettirdiniz . Kulübümüzde son 10 yılda yöneticilik yapmış sizler, bir araya gelip 2 milyon lira gibi bir rakamı verip transferin önünü açmaya çalışmadınız bile. Altay’ı yok olma gerçeği ile baş başa bıraktınız. Kardeşleriniz olarak, siz Büyük Altaylı abilerimize bir çağrıda bulunuyoruz. Murat Bora Dülger gibi, Özgür Ekmekçioğlu gibi kulübe maddi ve manevi katkı yapan insanları yıpratmaya çalışmayın. Altay için mesai harcayan insanları küstürmeyi bırakın.

Belirtmek isteriz ki bizler, bu ülkede ender görülen kendilerine menfaat ve çıkar sağlamaya çalışmayan bir tribünüz. Abilerimizin kardeşleriyiz, kardeşlerimize örneğiz. Altay’ımızın gerçek sahipleriyiz.

SAKIN OLA ALTAY’A BİZDEN DAHA FAZLA SAHİP OLDUĞUNUZU HAYAL BİLE ETMEYİN!”

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.