ALTAY BAŞKANI MARMARA: “DEĞERİMİZİ İKİYE KATLADIK”

Sezon başında otoritelerin kendilerine “Küme düşer” gözüyle baktığını hatırlatan Başkan Marmara, “Transfer yasağını aşamadığımız için altyapı oyuncularımızla yola çıktık.

SPOR Toto 3’üncü Ligi 1’inci Grup’ta sezonu 11’inci sırada tamamlayan Altay’ın Başkanı Cihangir Marmara, 20 yaş ortalamasıyla mücadele eden takımın değerini ikiye katladığını söyledi.

Sezon başında otoritelerin kendilerine “Küme düşer” gözüyle baktığını hatırlatan Başkan Marmara, “Transfer yasağını aşamadığımız için altyapı oyuncularımızla yola çıktık. İlk hedefimiz lige tutunmaktı ve bunu başardık. Birçok gencimiz ilk kez profesyonel lig tecrübesi yaşadı. Hem kendi değerlerini hem de takımın değerini artırdılar” dedi.

Görevde oldukları 1 yıllık süreçte mali yapının bozulmaması adına çabaladıklarını ifade eden Başkan Marmara, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aynı zamanda kulübün değerlerine de sahip çıktık. Yıllardır profesyonel takım, taraftar ve camia arasında olmayan birliktelik bu sene sağlandı. Gençlerimiz hepimiz için çok kıymetli. Perşembe günü camia büyükleriyle yapacakları toplantının ardından yol haritasını çizeceğiz. Biz oluruz ya da bir başkası, Altay bu yoldan çıkmamalı.”

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.