ALTAY SPOR KULÜBÜ’NDEN TRANSFER GÜNDEMİNE DAİR AÇIKLAMA

Yazılı basın ve sosyal medyada kulübümüzün transfer haberleri üzerine yapılan spekülasyonlar sonucu yönetim kurulumuz tarafından bir açıklama yapılması ihtiyacı doğmuştur.

Altyapımızdan gelen Fatih Üsküplü ve sezon başında sözleşme imzaladığımız Süleyman Kasap, Yusuf Çekiç, Gökhan Şahin ile karşılıklı olarak anlaşma sağlanarak söz konusu oyuncuların kulübümüz ile olan sözleşmeleri feshedilmiştir.

Kulübümüzden ayrılmak isteyen Orhun Öztürk ve Serhat Kott ile karşılıklı görüşmeler devam ederken; Emre Hasan Balcı ile yapılan görüşmeler ilerleyen günlerde kulübümüz ve futbolcunun çıkarları doğrultusunda sonuçlandırılacaktır. Bu süreçte Emre Hasan Balcı kulübümüzün belirleyeceği bir antrenör ile çalışma programına devam edecektir.

Devam eden diğer transfer görüşmeleri sonucunda kaleci Serkan Demirol ile anlaşmaya varılmış olup bunun haricinde yapılacak transferler kulübümüzün resmi açıklamaları ve basın bültenleri ile kamuoyuna duyurulacaktır.

BÜYÜK TARAFTARIMIZ ve sporseverlerin bunların dışındaki haber ve sosyal medyadaki paylaşımlara itibar göstermemesini rica ederiz.

Saygılarımızla…
ALTAY SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.