“ALTAY’IN GELECEĞİ GÜVENCEDE “

Deplasmanda oynayacağı Düzcespor maçına odaklanan Altay’da Profesyonel Şube Sorumlusu Alex Padulano, kulübün gelecek 5 yılını kurtaracak geniş ve genç bir kadro kurduklarını söyledi.

Transfer yasağı nedeniyle çoğunluğu altyapı oyuncularından oluşan 20 yaş ortalamaya sahip bir kadroyla mücadele eden Altay’ın doğru yönetildiğini dile getiren Alex Padulano, “Kısa süre sonra tüm çalışmalarımızın meyvelerini toplayacağız. Ligdeki inişli, çıkışlı durumdan kimse endişe etmesin” mesajı verdi.

Düşme hattının 7 puan üzerinde, play off barajının ise 8 puan gerisinde yer alanAltay, Düzce deplasmanının ardından sırasıyla Kızılcabölükspor, deplasmandaKırıkhanspor, Bursa Nilüferspor, deplasmanda Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Birlik Nakliyat Düzyurtspor ve Arsinspor’la karşılaşarak normal sezonu noktalayacak.

“Lig henüz bitmedi” diyen Alex Padulano, “Öncelikli hedefimiz sezonu rahat yerde bitirip, ligdeki yerimizi garantilemek. Her karşılaşmaya ayrı konsantre oluyoruz. Pes etmiş değiliz. Play off hedefini son ana kadar kovalayacağız” diye konuştu.

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.