ALTAY’IN PLAYOFF İNADI

Deplasmanda düşme hattındaki Gölbaşıspor’a 1-0 yenilerek ilk 5’le arasındaki puan farkını 2’ye düşürme fırsatını kaçıran Altay’ın Profesyonel Şube Sorumlusu Alex Padulano, play off’u sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

Padulano, “Futbolcularımız kazanmak için son düdüğe kadar savaşıyorlar. Bazı takımlardan farkımız, sahada fair play dışı hareketlerle futbolu çirkinleştirerek maç kazanmamak.

Böyle galibiyetler Altay’a yakışmayacağı için, biz de bunu tasvip etmiyoruz” dedi. Hakemlerden de yakınan Alex Padulano, “Mücadele gücümüzü artırıp, Gölbaşıspor maçında olduğu gibi futbol katliamına göz yuman hakemleri de yenmeliyiz” diye konuştu.

Gölbaşı deplasmanında ofansif bir kadroyla kazanmak için mücadele ettiklerini belirten teknik direktör Serdar Sabuncu ise sorumluluğun kendisinde olduğunu söyledi, “Oyuncularım elinden geleni yaptı. Bireysel hatadan bir gol yedik. Rakip ikinci yarıda sürekli yerde kaldı. Kaybedilen bir şey yok. Matematiksel şansımız sürdükçe play off hedefimizden vazgeçmeyeceğiz” ifadesini kullandı.

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.