ALTYAPI YÖNETİMİ YENİLENDİ

ALTAY’da sağlık sorunları yaşayan Cihangir Marmara’nın yerine başkanlık koltuğuna Özgür Ekmekçioğlu’nun oturmasının ardından altyapı yönetimi yeniden oluşturuldu.

Siyah beyazlılarda altyapı başkanlığına Reşit Nacar’ın yerine Celal Kiter getirildi, Ahmet Erboy ise genel sekteret oldu. U19 takımının ana yönetime bağlı olacağı belirtilirken, Cihangir Marmara ve Murat Teşken’in U17’den sorumlu olacağı açıklandı. Altyapı yönetiminde Ercüment Atik, Anıl Sarı, Erdem Karahan, Yusuf Sinan Sezer, Kerim Ali Demir, Alparslan Taner, Efe Alam, Ali Arslan ve Burak Terlemez yer aldı.

Altay’ın altyapısını futbolcu fabrikası gibi çalıştığı eski günlerine döndürmeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Ekmekçioğlu, “En önemli, en değerli varlıklarımız bizim çocuklarımız. Altay’ın kültüründe altyapıdan oyuncu yetiştirmek var. Biz de bunu iyileştirip, kurumsal bir şekilde yola devam edeceğiz. Teknik Direktörümüz Serdar Sabuncu ve ekibi altyapıdaki futbolcuları sürekli takip edecek” dedi. Öte yandan ana yönetimde yedek üye Berk Eregüler özel işleri nedeniyle görevinden istifa ederken, Ercüment Atik’in basın sözcülüğü görevinden alındığı öğrenildi.

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.