ARMAMIZ TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE!

ALTAY, son yıllarda altyapıya yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Altınordu’nun futbol okullarında eğitim gören 4 bin 900 öğrenciyi bünyesine dahil etmek için harekete geçti.

Başkan Özgür Ekmekçioğlu, Altınordu Futbol Okulları Direktörlüğü görevinden ayrılan Mahmut Gözüaçık ile bir araya gelerek işbirliği konusunda el sıkıştı. İzmir’de 5 farklı merkezde halı saha tesislerinin sahibi olan Mahmut Gözüaçık ve Gözüaçık’ın koordinatörlüğünde Türkiye’nin pek çok ilinde Altınordu arması altında çalışan antrenörlerle anlaşan siyah beyazlı yönetim, büyük bir oyuncu havuzu oluşturmak için geri sayıma başladı.

Altay Futbol Direktörü Özden Töraydın Fenerbahçe, Balıkesirspor, Bursaspor ve Göztepe’nin de Altınordu’nun futbol okulu öğrencilerine talip olduğunu belirterek,  “İki hafta süren görüşmeler sonunda anlaşmaya vardık. Başkanımız görevde oldukça Mahmut Gözüaçık’la yaptığımız sözleşme sürecek. Yarın imzalar atılacak. İzmir’de Vizyon Tesisleri, Bornova, Buca, Menemen, Gaziemir, Narlıdere gibi merkezlerin yanı sıra Aydın, Samsun, Konya, Muğla gibi illerdeki kırmızı-lacivertli tesisler, siyah-beyaz renklere boyanacak. Şimdiden 4000’er bin adet eşofman ve forma siparişi verdik. Hayırlı olsun” dedi.

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.