BAŞKAN: YASAK KALKACAK, TRANSFER YAPILACAK!

Altay’da sportif direktör Töraydın ve teknik direktör Biçer’den rapor alan başkan Ekmekçioğlu, “Yasak kaldırılacak, transfer yapılacak” dedi

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta son 6 maçından 14 puan çıkartıp zirveyle puan farkını 9’a indiren Altay’da başkan Özgür Ekmekçioğlu sportif direktör Özden Töraydın ve teknik direktör Cüneyt Biçer’le bir araya gelerek önümüzdeki dönemin stratejisini belirledi. Eski futbolcularına 300 bin lirayı bulan borçları nedeniyle transfer yasağı ile karşı karşıya kalan siyah- beyazlıların kurmayları sıkıntıları masaya yatırdı. Töraydın ve Biçer’e güvence veren başkan Ekmekçioğlu, “Başarı için yasak da kalkacak, transfer de yapılacak” garantisi verdi.

Kampa kadar alınmalı

Cüneyt Biçer öncelikle farklı bölgelerde joker olarak görev yapabilecek bir oyuncu istediğini, ayrıca stoper ve sağ ve sol beklere ihtiyacı olduğunu kaleci gerek olmadığını bildirdi. Takım içinde maddi dengelerin de korunmasını isteyen Biçer’in, 2 Ocak’ta başlayacak Antalya kampına kadar 3 veya 4 oyuncunun takıma katılmasını talep ettiği öğrenildi. Biçer’in yönetime yapılacak transferlerle ilgili rapor verdiği öğrenildi.

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.