BAŞKANDAN ANLAMLI ZİYARET

Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, kulübün sembol futbolcularından Vahap Özaltay’ın Kokluca Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret etti. Ekmekçioğlu’na ziyarette babası ve amcası da eşlik etti.

Kulüp olarak sezonu Vahap Özaltay Sezonu olarak adlandırdıklarını hatırlatan Başkan Ekmekçioğlu, “Bu sezon üzerimize düşen sorumluluk da arttı. Vahap Özaltay, yurtdışına transfer olan ve profesyonel lisans çıkaran ilk Türk futbolcu, Dünya Ordu Takımları Şampiyonası’nda ülkemizi şampiyon yapan ve modern oyun sistemlerini Türkiye’de uygulayan ilk teknik adam olmasının yanısıra rekortmen bir atletti. Gönlündeki Altay sevgisiyle örnek teşkil eden, camiamızın sembol ismiydi” dedi.

Altay’ı büyük başarılarla dolu mazisinin ışığında ilerletmek için çalıştıklarını söyleyen Ekmekçioğlu, “Transferde attığımız doğru adımların avantajlarını görmeye başladık. İlk haftalarda sergilenen futbol tüm camiayı tatmin etti. Hedefimiz belli, her hafta üzerine koyarak iyi oyunumuz sürecek. Alternatifli kadromuz kendini her müsabakada ispatlıyor. Taraftarımızın gösterdiği teveccühe layık olacağız. Taraftar, oyuncu ve camianın önde gelen isimlerinin sergilediği birlik-beraberlik azmimizi artırıyor” şeklinde konuştu.

Siyah beyazlılarda Ziraat Türkiye Kupası 1’inci Eleme Turu’ndaki Kızılcabölükspor maçında kırmızı kart gören Serkan Işık, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan 3 maç ceza aldı.

Yeni Asır

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.