BAŞKANIMIZ VE TRİBÜN LİDERİMİZDEN ÇAĞRI

“TARAFTARIMIZI 10 NİSAN PAZAR GÜNÜ 14:30’DA İDMAN İÇİN GAZİEMİR’E BEKLİYORUZ.”

Başkan Sn. Cihangir Marmara’nın açıklaması:

“Bilindiği üzere 11.04.2016 pazartesi günü Bursa Nilüfer Takımıyla Buca Stadında önemli bir müsabaka oynayacağız. Maçımız seyircisiz oynanacak. Takımda Bedri ve İsmet gibi iki tecrübeli oyuncumuz kart cezalısı olduğu için yer alamayacaklar.

Sezon başından beri oluşan takım-taraftar birlikteliğini bir kez daha vurgulamak için maçtan önceki son idmanda, takım ve teknik ekip taraftarını yanında görmek arzusunda olduklarını belirttiler.

Bir kısım taraftarımızın U 19 takımımızın maçı için Nazilli’ye gideceğini biliyor ve taktir ediyoruz.
Pazartesi günü oynanacak müsabakanın da önemi ortada. Alınacak üç puanla play off umudunu devam ettireceğimiz gibi alt gurupla arayı açıp rahatlayacağız.

Bu nedenle taraftarımızın organizasyonu yaparak takımımıza gerekli moral motivasyonu sağlayacağını biliyor ve pazar günü saat 14.30’da Gaziemir Tesisleri’ne bekliyoruz. Saygı ve Sevgilerimizle”

Tribün Liderlerimizden Deniz Gökkaya’nın açıklaması:

“Başkanla yapılan son görüşmeden sonra pazar günü saat 14:30’da tesislerde oluyoruz . Pazartesi günü oynanacak zorlu maçımız öncesinde güvenimizin tam olduğunu göstermemiz gerekir . Nazilliye gidemeyecek olan herkesi bekliyoruz.”

Altay Gazetesi

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.