GURURUMUZSUNUZ ! FURKAN, HÜSAMETTİN ve HAYRULLAH’DAN 1000 TL KAMPANYASINA DESTEK

Altay’da yönetimin transfer yasağını kaldırmak için başlattığı, “1000 kişiden 1000 TL” kampanyası beklenen ilgiyi görmezken, futbolculardan Furkan, Hayrullah ve Hüsamettin yeni sözleşme imzaladıktan sonra 1000’er TL ile kampanyayla katılıp camiaya örnek oldu.

Üç futbolcuya teşekkür eden Futbol Direktörü Özden Töraydın, “Altyapımızdan yetişen Furkan ve Hüsamettin ile kulübümüzde üçüncü sezonunu geçirecek Hayrullah bu davranışlarıyla gerçek Altaylı olduklarını gösterdi” dedi.

Furkan, Hayrullah ve Hüsamettin yeni mukavele imzaladıktan sonra kredi kartı ile 1000’er TL bağışta bulunurken, siyah-beyazlı ekipte Halil başta olmak üzere diğer futbolcuların da kampanyaya katılacağı bildirildi. Bağış talebinin oyunculardan geldiğini dile getiren Özden Töraydın, “Futbolcularımız küçük de olsa kulüplerine katkı sağlamak istediklerini söyleyince gerçekten çok mutlu olduk. Kampanyayı başlatan başkanımız Cihangir Marmara da bu habere çok sevindi. Bizleri duygulandırdılar, onlarla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.