HALİL KARATAŞ YOK

Pazar günü deplasmanda Beylerbeyispor’la ilk yarının son sınavına çıkacak Altay’da ön libero Halil Karataş’ın sağ ön adalesindeki gerginlik nedeniyle riske edilmeyeceği öğrenildi.

Yine ön liberoda görev yapan Atakan’ın sarı kart cezalısı olması nedeniyle teknik direktör Cüneyt Biçer’in alternatif arayışında olduğu belirtildi. Siyah beyazlılarda tedavileri süren kaleci Süleyman, Furkan, Ferdi, Gökhan ve Erhan da kadroda yer almayacak.

Üst üste aldıkları 3 galibiyetin anlam kazanması için Beylerbeyi’ni de yenmeleri gerektiğini belirten Futbol Direktörü Özden Töraydın, “Rehavete kapılmamalıyız” dedi. Müsabakanın oynanacağı stadın bugün belli olduğunu belirten Töraydın, “Futbol Federasyonu, Sultanbeyli Sahası’nı geç de olsa açıkladı. Zeminin sentetik çim olması bizim için dezavantaj, ancak bahane üretmeyeceğiz. Cüneyt hocamız göreve geldiğinde son 6 maçta 14 puan hedefi koymuştuk, 11’ini topladık. Kazanarak devre arasına 30 puanla girmek istiyoruz. Eksiklerimiz var ancak sistemi oturttuk, kimin oynayacağı önemli değil” diye konuştu. – DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.