İSTANBUL’DA DA VARIZ!

Futbol okulları atağımız hız kesmeden devam ediyor. İzmir’imiz dışında 9 ildeki (Ankara, Konya, Antalya, Mersin, Manisa, Hatay, Muğla, Aydın, Balıkesir) okul yapılanmasını başarıyla gerçekleştiren kulübümüz, bundan böyle İstanbul’daki çocuklara da, mega şehrin 5 farklı ilçesinde futbol eğitimi verecek.

Altay Futbol Okulları Mali İşler Sorumlusu Beytullah Yılmaz ile birlikte İstanbul’a giderek temaslarda bulunan Altyapı Direktörümüz Mahmut Gözüaçık; Eyüp ve Gaziosmanpaşa Futbol Okulları Antrenörü Barış Abatay, Kağıthane Futbol Okulu Antrenörü Ercan Temiz, Bayrampaşa Futbol Okulu Antrenörü Muammer Sancaklı, Beylikdüzü Futbol Okulu Antrenörleri Mehmet Çağlar ve Serkan Sütlü ile anlaşma imzaladı. Aramıza katılan 5 futbol okulunda toplam 350 sporcu eğitim görüyor.

Öte yandan Ankara’daki 2. futbol okulumuz, başkentin Şereflikoçhisar ilçesinde hizmet verecek. Şereflikoçhisar Futbol Okulu Antrenörü Nuh Ekinci ile sözleşme imzalanırken, Ankara’da karşılıklı imza atılan bir diğer isim ise, daha önce anlaşmaya varılan Ankara Futbol Okulu Antrenörü Burak Korkmaz oldu.

İstanbul ve Ankara’daki katılımlarla birlikte futbol okullarımızdaki öğrenci sayımız 7 bine ulaştı.

Altay Spor Okulları

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.