SPONSORLUK ANLAŞMASI

Altay’ın dün akşam yapılan genel kurulunda tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan seçilen Cihangir Marmara, ekibiyle birlikte kolları sıvadı

Kulübe gelir getirecek projeler üretmek için çok sayıda komite oluşturan siyah beyazlılar, seyyar kahve satışı yapan KahveTat firması ile sponsorluk için el sıkıştı. Dünkü kongrede salon girişinde üyelere ikramda bulunan Denizli firmasının satılan her kahve için Altay’a pay verip, kulübe aylık 80-100 bin TL arasında katkı sağlayacağı bildirildi.

Altay arması giydirilecek en az 15 aracın İzmir’in pek çok noktasında aktif olacağı ve yine Altay armalı bardaklarla hizmet vereceği ifade edildi. İşbirliğinin gerçekleşmesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden satış izni alınacağı ve işgaliye bedeli ödeneceği bildirildi. Pek çok kahve çeşidinin satılacağı gezici aracın belirlenecek adreslerin yanı sıra, maçlardan önce ve çeşitli etkinliklerde de hizmet vereceği kaydedildi. Bu arada yönetimin KahveTat ile forma reklamı sponsorluğu için de görüştüğü belirtildi.

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.