YILIN SON TRANSFERİ!

Altay Futbol Okulları ailesi olarak büyümeye 2016’ın son gününde de devam ettik ve Didim (Aydın) Futbol Okulu’nu renklerimize kattık.
61 kayıtlı öğrencisi bulunan Didim Futbol Okulu Sorumlusu Tuğba Makasçıoğlu ile Aydın’ın bu güzel ilçesinde bir araya gelen Altyapı Direktörümüz Mahmut Gözüaçık, tecrübeli çalıştırıcıyla her konuda anlaşma sağladı. İkili arasında, Futbol Okulları Mali İşler Sorumlumuz Beytullah Yılmaz ve Makasçıoğlu’nun aynı okulda baş antrenör olarak görev yapan eşi Ömür Makasçıoğlu’nun da katıldığı törenle imzalar atıldı.
Kuşadası ve Söke’den sonra Didim’de de okul kazanarak Aydın’daki şube sayısını 3’e çıkardığımızı belirten Altyapı Direktörümüz Mahmut Gözüaçık, “Bu ilimizdeki futbolcu potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek Altay’ımıza yeni değerler sunmaya çalışacağız.” dedi. Ülkemiz genelinde okul sayımızın 57’ye, öğrenci mevcudumuzun da 7 bin 5 yüze ulaştığını söyleyen Gözüaçık, “2017 yıl sonu hedefimizi daha şimdiden yakaladık. 4 hafta gibi kısa bir sürede bu rakamları elde etmek kolay değil. Çalışmaya yeni yılda da devam edip, ülkemizin daha çok noktasında çocuklarımıza şanlı formamızı giydireceğiz.” şeklinde konuştu.

ALTAY SPOR OKULLARI

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.