YÖNETİM CAMİADAN SABIR İSTEDİ

Yönetimin 14 transfer yapması taraftarları şampiyonluk havasına sokarken, Futbol Direktörü Özden Töraydın temkinli konuştu.

Yeni bir takım oluşturmanın handikaplarını yaşayabileceklerini dile getiren Töraydın, “Yaptığımız transferlerle beklenti büyüdü. İstediğimiz, karakterlerine ve yeteneklerine güvendiğimiz isimleri aldık. Ancak ilk 3-4 hafta uyum sıkıntısı yaşanabilir. Transferlerin çoğu takıma geç katıldı. Taraftarımız ve camiamız bu süreçte sabırlı olup, her koşulda futbolcuları desteklemeli” diye konuştu.

Son olarak Sancaktepe Belediyespor’dan sol kanat Orhun Öztürk’ü alarak transferi kapattıklarını söyleyen Özden Töraydın, “Ligin ilk haftasında evimizde oynayacağız 24Erzincanspor maçına odaklanacağız. Rakip güçlü bir sponsor buldu. Erzincan ekibini Afyonkarahisar kampında izledik. Sonraki hafta da kadroda istikrarı seçen Gölcükspor’la deplasmanda karşılaşacağız. Zorlu maçlarla sezona start vereceğiz. Her karşılaşmaya ayrı ayrı konsantre olacağız” dedi. Pazartesi günü tesislerinde hazırlıklarına devam edecek Altay’da stoper Hayrullah iyileşti.

DHA

Android uygulamamız çıkmıştır, indirmek için tıklayınız.